Plastikinis ąžuolinis kubilas
Plastikinis ąžuolinis kubilas
Plastikinis ąžuolinis kubilas

Karsto vannu plastmasa, termokoka apdare, izvēlieties citus piederumus

Norāde: 26

€1571,90
LED lampu skaits
Hidromasāža.
Gaisa masāža
Smilšu ūdens filtrs
LED lampu skaits
Gaisa masāža
Hidromasāža.
Smilšu ūdens filtrs
Daudzums

Redzamā sākuma cena ir mazākajam plastmasas (polipropilēna) vannas (iekšējais diametrs 150 cm) standarta modelim.
Ja izvēlnes joslā atlasīsit papildu mainīgos, cena mainīsies atkarībā no vannas lieluma un papildinājumu vai uzlabojumu izmaksām.

Standarta modeļa komplektā ietilpst:
1. Plastmasas (polipropilēna) vanna ar koka apdari
2. Koka soli, tips "S"
3. Aizsargājošs koka grils (aizsargā pret pārkaršanu)
4. Augšējā mala - koka palodze
5. Nerūsējošā tērauda lentes, kas cieši apņem vannu
6. Trīspakāpju kāpnes
7. Divdaļīgs koka vāks ar rokturiem
8. Nosusiniet sifonu ar krānu.
Nosūtīšanai gatava vanna ir iesaiņota uz paliktņa (diametrs: 80–120 cm), apgāzta uz sāniem.

Plastmasas (polipropilēna) vanna ir vanna, kuras iekšpuse ir izgatavota no polipropilēna (propilēna) vai ko parasti sauc par plastmasas materiālu, un ārpuse ir izgatavota no profesionāli apstrādāta koka. Šāda veida džakuzi jau sen ir pasaules tirgus priekšgalā to pozitīvo īpašību dēļ, salīdzinot ar masīvkoka radiniekiem. Pasūtot mūsu e-pastu veikalā, jūs varat izvēlēties vienu no trim polipropilēna krāsām (melna, pelēka-krēmīga, zila) un līdz septiņām dažāda diametra vannām ar iekšēju vai ārēju plīti, koka vai koka plīti, kā arī īpašu iebūvētu elektrisko vadības paneli. caur vannas logu un tādējādi ērti kontrolējamu sildītāju, skursteni. ar vai bez termiskās aizsardzības, kā arī papildu piederumi, piemēram, četru veidu soli un četru veidu ērtas kāpnes, kā arī LED apgaismojuma sistēmas, gaisa burbuļu un ūdens masāža (džakuzi) un citi aksesuāri. Mēs varam iekrāsot jūsu izvēli jebkurā krāsā, iemērc to trīs reizes un izvēlēties citus atribūtus atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm (individuāliem pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums norādītajos kontaktos).

Kas ir polipropilēns (propilēns)?
Tā ir ķīmiski izturīga, cieta strukturāla plastmasa ar labām dielektriskajām īpašībām. Salīdzinot ar citām plastmasām, šī ir viena no vieglākajām plastmasām, kura nesūcas ūdenī, jo tās blīvums ir 0,92 g / cm3.
Īpašības:

Izturīgs pret skābēm, sārmiem, koroziju;
Neuzsūc mitrumu, viegli vārās;
Nav kaitīgs, higiēnisks, var tikt izmantots saskarē ar pārtiku un dzeramo ūdeni;
PP ar UV aizsardzību, aizsargā pret laikapstākļiem, kas nodrošina izturību, ja to lieto ārpus telpām
Krāsa - dabiska (bālgans), gaiši pelēka (RAL 7032), melna, gaiši zila, balta un citas.

Tehniskie dati:

Blīvums - 0,92 g / cm3; špakteles - 0,7 g / cm 3;
Darba temperatūra - polipropilēna kopolimērs (PP-S) -30 ÷ + 90 ° C;
Darba temperatūra - polipropilēna homopolimērs (PP-H) 0 ÷ + 100 oC;

Pielietojums:
Polipropilēnu visplašāk izmanto ūdens attīrīšanas iekārtu, tvertņu, peldbaseinu, āra karsto vannu, ūdens slidkalniņu, ķīmisko tvertņu, elektrolīzes vannu, ventilācijas sistēmu, paneļu, starpsienu, plauktu ražošanā. Atkarībā no polipropilēna veida tiek izgatavoti stendi medicīnas instrumentiem, tirdzniecības aprīkojumam, ortopēdiskiem un citiem izstrādājumiem.

Kāpēc plastmasas vanna?
Plastmasas vannu uzturēšanai ir skaidras priekšrocības salīdzinājumā ar koka vannām. Tie satur daudz mazāk baktēriju, un tos ir viegli tīrīt, dezinficēt un ilgstoši atstāt vannas bez ūdens, nebaidoties no pārkaršanas un sadalīšanās. Tas attiecas gan uz aukstāko ziemu, gan uz karstāko vasaru.
Mūsu profesionālie un pieredzējušie amatnieki ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi karstu vannu un saunu ražošanā ražos visaugstākās kvalitātes plastmasas virpuļvannas ar ozolkoka apdari, kuras varat baudīt ziemā un vasarā. Jūs saņemsit karstu kublu, kam pēc ūdens novadīšanas pirms degvielas uzpildes ir nepieciešamas tikai 5 minūtes.
Vannas apdarei mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes ozolu. Augstākā kvalitāte nozīmē, ka koksne ir cieta, stipra, pareizi žāvēta un bez zariem vai saknēm. Tā ir kvalitātes garantija. Mēs esam ražotāji, nevis tālākpārdevēji, tāpēc mēs esam atbildīgi par visu mūsu produktu kvalitāti un nodrošinām 2 gadu garantiju. Tādēļ jūs jutīsities ērti un droši ar jebkuru no mūsu produktiem.
Pirms pērkat karstu vannu, jums vienkārši jāizvēlas vieta un jāizlemj, cik cilvēku to izmantos. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs pieņemt lēmumu:
Pirmkārt, lai izveidotu hidromasāžas vannu, ir nepieciešams vienmērīgs pamats - zāliens, terase vai cita līdzena virsma.
Otrkārt, ja koka vanna ir uzstādīta telpās, ir jānodrošina pastāvīga telpas ventilācija, pat ja vanna netiek izmantota. Ieteicams, lai koka apdare (egle, lapegle) paliktu estētiski patīkama

16 produktu tajā pat kategorijā: