iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna
iglu sauna

Iglu formas sauna

Norāde: 37

€3152,05
saunos ilgis
Krāsniņa
Daudzums

Redzamā sākuma cena norādīta mazākajam standarta modelim – egles koka iglu formas saunai (izmēri: augstums 2,40 m x platums 2,35 m x garums 3 m). No izvēlnes joslas izvēloties papildu mainīgās sastāvdaļas, cena mainīsies atbilstoši saunas izmēru, koksnes veida un piederumu vai uzlabojumu cenrādim.

Standarta iglu formas saunas komplektā ir:

1. Koksnes veids pēc izvēles (egle, lapegle, termokoksne).

2. Krāsniņa, kas uzsildāma ar koksnes kurināmo (un skurstenis), vai elektriskā krāsniņa.

3. Saunas garums pēc izvēles (3 m, 4 m, 5 m).

4. Soliņi–lāvas saunā.

5. Saunas augstums – 2,40 m / platums – 2,20 m.

6. 45 mm biezas sienas (par papildu samaksu nosiltinām).

7. Bitumena dakstiņu jumts (var izvēlēties no divām krāsām).

8. Grīdas: koksne – 40 mm.

9. Divi logi gala sienās + logs durvīs.

10. Durvis ar slēdzeni.

11. Ārsienu impregnēšana.

12. Nerūsējošā tērauda stiprinājuma stīpas.

13. Aizsardzības dēlīši krāsniņai.

14. Dekoratīvā karnīze.

15. Elektrības ligzda.

Iglu formas sauna – Iglu formas sauna – sauna, kurai gan iekšpuses, gan ārpuses apdare ir pilnībā no koka, savukārt jumts ir izliekta trīsstūra formā – iglu stilā. Pasūtot mūsu interneta veikalā, varat izvēlēties kādu no trīs standarta garuma iglu formas saunām (3m, 4m, 5m), bet var pasūtīt arī individuālus izmērus. 

Jāņem vērā, ka sauna ir kā maza mājiņa, tāpēc bieži vien klienti vēlas īpašas individuālas detaļas vai nianses, tāpēc ar lielāko prieku palīdzam un dodam padomu saistībā ar jebkuriem jautājumiem, kas varētu būt radušies. Ja rodas jautājumi, lūdzam vērsties pie mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mūsu darbnīcās strādā profesionāli kublu un saunu meistari, kuri to ražošanā ir uzkrājuši ilgstošu pieredzi (vairāk nekā 10 gadi). Viņi pēc Jūsu vēlmēm izgatavos augstākās kvalitātes iglu formas sauna, par kuru bez bažām varēsiet priecāties gan ziemā, gan arī vasarā.

Iglu formas saunas eksterjerā izmantojam augstākās kvalitātes egles, lapegles un termokoksni. Interjeram pašā saunā arī izmantojam tikai augstākās šķiras apsi. Šī koksne lieliski iztur karstumu un mitrumu, kā arī saglabā savu krāsu un formu. Pateicoties šīm īpašībām, sauna ir ilgmūžīga un kvalitatīva. Augstākā kvalitāte nozīmē, ka tā ir masīvkoksne, izturīga, pareizi izžāvēta un bez jebkādiem zariem vai izaugumiem. Tā ir kvalitātes garantija. Mēs esam ražotāji, nevis tālākpārdevēji, tāpēc atbildam par mūsu izstrādājumu kvalitāti un dodam divu gadu garantiju. Tāpēc jutīsieties ērti un droši, iegādājoties jebkuru mūsu produktu.

Pirms saunas pirkšanas Jums ir jāizvēlas tai vieta un jānolemj, cik cilvēki to parasti izmantos. Mēs palīdzēsim Jums izlemt, dodot dažus padomus.

Pirmkārt, saunas novietošanai nepieciešama līdzena pamatne – pļaviņa, terase vai cita līdzena virsma.

Otrkārt, ja nezināt, kāda garuma saunu izvēlēties, uzmanīgi izpētiet ieteikto diametru tabulu.

Saunas ietilpība (maksimālais cilvēku skaits)

Atbilstoši saunas istabas garumam un pieaugušas personas vidējai miesasbūvei (vid. augums: 175 cm, vid. svars: 65 kg, plecu platums 60 cm):

3 m gara sauna: apt. 6 personas

4 m gara sauna: apt. 8 personas

5 m gara sauna: apt. 10 personas

Šajā aprakstā ietverta vispārīgā informācija. Detalizētu saunas lietošanas instrukciju pievienosim Jūsu iegādātajai saunai.

Brīdinājums par garantiju:

Mūsu piešķirtā divu gadu garantija ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja šajā laika periodā sauna tiek lietota stingri saskaņā ar pievienoto lietošanas instrukciju. Ja Jums vēršoties par garantiju un pēc mūsu apskates tiks konstatēts, ka nav ievēroti visi instrukcijā norādītie noteikumi, garantijas remontu vai apmaiņas iespēju pret jaunu preci piemērot nevarēsim.

Vēlam patīkamus un veselību uzlabojošus mirkļus, lietojot mūsu iglu formas saunu.

Ja Jums ir papildu jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mēs palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko saunu.

kubli.lv komanda.

8 produktu tajā pat kategorijā: