static1 home4

2 gadu garantija

Profesionāls klientu apkalpošana

VISA | MASTERCARD | Stripe

Iespēja norēķināties ar karti

Koka kubli | Plastmasas kubli | Stikla auduma kubli | Koka pirts | Sildītāji.

Āra kubli, pirts, krāsnis un sildītāji

Medības kubli | Plastmasas kubli | Kubli ar stikla auduma | Medības pirts |Krāsns kubliem sildīšanai

                  

Nepalaidiet garām izdevību atslābināties karstā ūdens kublā zem klajas debess! Mūsu ražotie kubli, modernās pirtis un saunas – unikāla atrakcija dabas un romantikas cienītājiem. Tā var būt lieliska izklaide viesiem vai tuvu draugu kompānijai dažādu pasākumu

Kubls, sauna, pirts lieliski atslābinās nogurušu ķermeni ne tikai siltos vasaras vakaros, bet arī ziemā! Aukstajā gada laikā jūs gaida eksotiska izklaide: kūpošs kubla ūdens vai pirts tvaiks, ziemas sals un apsniguši koku zari – kas var būt labāks?

Turklāt varam piedāvāt iespēju pastiprināt hidromasāžas iedarbību uz noteiktām ķermeņa zonām vai sadalot vienmērīgi: sprauslas uzstādāmas kubla sienās dažādos augstumos vai arī visas sprauslas uzstādāmas grupā, lai varētu pastiprināti masēt muguru vai kādu citu ķermeņa daļu. Atkarībā no jūsu vajadzībām, kubla izmēra un lietotāju skaita var instalēt arī vairākas hidromasāžas sistēmas..

Kubls – ofūra vanna – maza izmēra kubls (koka vanna), kas paredzēts vienai vai divām personām. Pēc saunas, iznākot no karstas pirts vai karsta kubla, varēsiet patīkami atveldzēties aukstā ūdenī. Līdzīgi kā lielie kubli, ofūra vannas tiek izgatavotas no koka vai polipropilēns. Tās var sildīt ar cieto kurināmo vai elektrisko krāsniņu.

Kublu, pirtu izgatavošana

Mūs uzņēmumā UAB “Sveikata Tau “ kubli, saunas un pirtis tiek ražoti kopš 2000. gada. Katram pasūtījumam tiek veltīta īpaša uzmanība, kublu un pirtu ražošanai rūpīgi tiek atlasīta koksne. Āra kublu ražošanai tiek izmantota egle, lapegle vai termokoksne.


Kāpēc izvēlēties mūs?

Bezmaksas piegāde

Preces no 3800 eiro

2 gadu garantija

Profesionāls klientu apkalpošana

VISA | MASTERCARD | PayPal

Iespēja norēķināties ar karti

Mūsu ražotie kublipirtis, kublu uzsildīšanas krāsniņas un saunas ir konkurētspējīgas visā Eiropā. Piegādājam savu produkciju Lietuvā, Latvijā, Francijā, Vācijā, Dānijā, Lielbritānijā, Itālijā, Austrijā un citās valstīs. Pastāvīgi pilnveidojamies, esam atvērti sadarbības piedāvājumiem, tirgojot mūsu produkciju: kublus, pirtis, kublu krāsniņas un citas brīvajam laikam un veselības uzlabošanai paredzētas iekārtas – āra trenažierus..

Ražojam dažādu formu kublus pēc individuālām klienta vēlmēm. Ņemot vērā tirgus vajadzības un atjaunojamās tehnoloģijas, saviem klientiem varam piedāvāt kublus, kas izgatavoti no polipropilēna (plastmasas) un no stiklšķiedras auduma materiāla. Abi šie materiāli ir ilgmūžīgi, tiem nav nepieciešama regulāra kopšana. Polipropilēns izceļas ar lielu elastību, tāpēc pat ziemā, sasalstot ūdenim, no plastmasas ražotie kubli neplīst, nebojājas. Polipropilēna ekspluatācijas temperatūra var svārstīties no -40 līdz +110 grādiem pēc Celsija.

Pēdējā laikā lielu popularitāti guvuši kubli, kas izgatavoti no stiklšķiedras auduma materiāla. Ražojot šādus kublus, tiek ņemta vērā cilvēka anatomija, radot ērtu atpūtas vietu. Stiklšķiedras auduma kublu forma tiek veidota atbilstoši cilvēka anatomiskajiem mugurkaula izliekumiem, tāpēc kubli ir ļoti ērti lietošanai. Tas nodrošina komfortu, apmierinātības sajūtu un maksimālu atslābumu. Kubli no stiklšķiedras izskatās ne tikai moderni, bet arī grezni.

Stiklšķiedras auduma kubli ar pārplūdes sistēmu

Šī tipa modernie kubli ir īpaši ar to, ka vienmēr ir pilni ar ūdeni. Tos lietojot, nekad nesastapsieties ar izlijuša ūdens problēmu. Pārplūdes sistēma savāc lieko ūdeni, to filtrē un nogādā tīru ūdeni atpakaļ kublā.

Stiklšķiedras auduma materiāls kublu ražošanai tika izvēlēts savas ilgmūžības un komforta dēļ. Vērtējot dabiskumu, šis stiklšķiedras auduma kubls ir lieliska izvēle, jo visa apdare tiek ražota no egles, lapegles vai termokoksnes. Turklāt var izvēlēties vēlamo krāsu no plašās RAL krāsu paletes.

Kubli ar pārplūdes sistēmu parasti tiek uzstādīti kopā ar masāžas un filtrēšanas sistēmu, tāpēc ūdens tajos vienmēr ir tīrs. Stiklšķiedras auduma kubls ar pārplūdes sistēmu paredzēts ne tikai siltas vannas baudīšanai zem klajas debess, bet arī lai baudītu gaisa burbuļu vai ūdens masāžu.

Kubls, sauna, pirts un tehnoloģijas

Cenšoties apmierināt klientu vajadzības un neatpalikt no mūsdienu tendencēm, kublus apgādājam ar papildu aprīkojumu: hidromasāžas, gaisa masāžas sistēmām, LED gaismām un speciāliem ūdens filtriem.

Hidromasāžas (intensīva ūdens masāža) darbības pamatā ir ūdens iesūkšana no kubla un tā virzīšana ar augstu spiedienu caur sprauslām atpakaļ kublā. Hidromasāžas kvalitāti nosaka ūdens sūkņu skaits un to jauda, kā arī ūdens strūklu regulatori, sprauslu izvēle, to kvalitātes un kvantitātes attiecība. Sūkņi var pārsūknēt līdz 1,5 m3 ūdens minūtē. Atkarībā no jūsu vēlmēm ar četru regulatoru palīdzību sūkņu strūklas var tikt sadalītas starp soliem un krēsliem.

Gaisa burbuļu masāža bagātina ūdeni kublā ar mazu gaisa burbulīšu plūsmu. Liela daļa burbuļu, kas ceļas augšup, darbojas kā ķermeņa mīksto audu masāža, kam ir pozitīva ietekme uz limfas sistēmas darbību un asinsspiedienu. Šī masāžas sistēma parasti tiek uzstādīta kubla vai vannas solos, sēdēšanas vietās. Montējot šādu kublu, sūknis jānovieto zem A, B, C vai D tipa kāpnītēm vai arī jāizveido stingra dekoratīva kastīte, kas jāpiestiprina pie kubla.

Gaisa masāžas sistēma sastāv no:

  • 6 gaisa sprauslām;
  • gaisa sūkņa;
  • regulēšanas pogas;
  • savienotājšļūtenēm.

LED gaismas var uzstādīt ūdenī. Ar tām tiek apgaismots ne tikai ūdens, bet arī pati sauna, pirts vai kubls. Mūsdienu pirtis neaprobežojas ar blāvu gaismu stūrī pie griestiem. Tas ir ļoti populārs apgaismojuma veids, kas katrā pirtī rada mājīgu un modernu sajūtu. LED apgaismojumam ir mainīgas RGB krāsas. LED apgaismojuma krāsas rada nomierinošu, romantisku atmosfēru.

Sauna – sajūtu pirts, kurā sēžot varat sajust patīkamu siltumu, elpot karstu gaisu, klausīties absolūtā savas saunas mierā. Saunas apgaismošana ar LED gaismām pievienos vēl vienu sajūtu baudu. Radiet īpašu noskaņojumu, spēlējieties ar ēnām, izvēloties dažādu krāsu apgaismojumu.

Smilšu filtri darbojas pēc šāda principa: kubla augšējā ūdens slāņa ūdens tiek pārsūknēts uz smilšu filtru un novirzīts apakšējā kubla daļā. Ūdens attīrās, izplūstot caur kvarca smiltīm, filtrā esošās smiltis kā sūklis aiztur dažādas sīkas daļiņas, netīrumus – nogulsnes un citi netīrumi “iesprūst” smiltīs, bet kublā atgriežas tīrs, filtrēts ūdens. Izmantojot šādus filtrus, kubli prasa daudz mazāk uzturēšanas darbu, jo ūdens tajos jāmaina daudz retāk.

Filtrācijas sistēma ar smiltīm nodrošina caurspīdīgu un tīru ūdeni patīkamām peldēm, cīnās ar nogulsnēm, netīrumiem, ko nevar ietekmēt ar ķīmisku tīrīšanu. Tā ir videi draudzīga un lietošanā vienkārša iekārta, kas ieteicama katram kubla īpašniekam.

Augstas kvalitātes, moderni kubli, saunas, pirtis – garantēta bauda, atspirdzinājums pēc smaga darba vai intensīvas nedēļas. Ļaujiet sev izbaudīt LED gaismu radīto romantiku, atslābinošos gaisa burbuļus, ūdens strūklas masāžu un peldi tīrā, filtrētā ūdenī.