Piegāde burbuļvannu un saunu:

 

Kublu un saunu piegāde:

1.       Klients izvēlās preci.

2.       Klients veic pilnu maksājumu vai vismaz 50% avansa maksājumu. Pēc priekšapmaksas saņemšanas mēs uzsākam ražot pasūtīto preci. Kad kubls tiek izgatavots, klientam tiek nosūtīti fotoattēli.

3.       Mēs izgatavojam kublus vidēji no 2 līdz 4 nedēļām.

4.       Pēc kubla izgatavošanas, tiek veikta pilnvērtīga testēšana, lai klientam tiek nosūtīta pārbaudīta prece.

5.       Kubls un tā komplektācija tiek sagatavota sūtīšanai uz koka paletes ( izmēri: 80-120 cm). Ja kublam ir iekšējā vai integrētā krāsns, tad papildu komplektācija tiek ievietota kublā, ja krāsns ir ārējā, tad tā tiek iepakota uz atsevišķas paletes ar papildu aprīkojumu.

6.       Klients var izvēlēties savu piegādes veidu un saņemt kublu ražotnē, Lietuvā, Kertupio 63, LT54486 Neveronys, vai izvēlēties mūsu piegādes pakalpojumu.

7.       Par piegādes laiku iepriekš ar klientu vienojamies.

8.       Parasti kubls tiek piegādāts ar automašīnu, kuras garums ir 3-5 m, bet lielāka izmēra kubli tiek piegādāti ar kravas automašīnu līdz pat 12 m garu.

9.       Piegādes brīdī klients nodrošina preces izkraušanu. Kubla izkraušana var veikt 3-5 cilvēki (tas atkarīgs no kubla izmēra un svara)

 

10.   Ja klients nevar nodrošināt kubla izkraušanu, tad par to jāinformē iepriekš. Ir iespēja piegādāt kublu kopā ar pacēlāju, kas nodrošinās izkraušanu (papildu pakalpojuma cena 100-200€).

Iespējamie preču piegādes veidi:

Piegāde ir atkarīga no tā, kā vadītājs un klients piekrīt:
• Mēs rūpējamies par transportēšanas karsta vanna / pirts.
• Klientu rūpēties par transportu.

 

Lai iegūtu precīzāku informāciju un/vai uzzinātu citus nosacījumus, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Mēs piegādājam mūsu produkciju pilnībā samontēts: