Piegāde burbuļvannu un saunu:

 

1. Klients izvēlēties produktu.

2. Klients maksā visu cenu (100%), vai 50%, un mēs sākam ražot burbuļvanna. Kad karstā baļļa tiek ražota, mēs nosūtām fotogrāfijas karstā vannā, lai mūsu klientiem, un pēc tam klientam ir jāmaksā par pārējo 50%.

3. Mēs padarīt kubli 2-4 nedēļas. Par piegādes laiku sauna klientu, jājautā.

4. Kad karstā baļļa ir pilnībā samontēts, mēs pārbaudām visu un klients saņem 100% perfektu burbuļvanna.

5. Kad karstais kubls ir pilnīgi samontēts un sūtīšanai sagatavots kubls tiek iesaiņots uz paletes (izmēri: 80–120 cm),. Ja karstā baļļa ir ar iekšējo krāsni, papildu preces iekšpusē kubli(sūkņi, kāpnes, skursteņu ...). Ja karstā baļļa ir ar ārējo plīts, visi papildu posteņus iepakotas otras paletes.

6. Kad karstā baļļa ir gatavs, mēs meklējam transportu, kad mēs to, informējam klientu par plānoto piegādes laiku.

7. Parasti karstā kubli tiek piegādāti ar maziem automašīnām(garums: 3-5 m), bet dažreiz tas var tikt piegādāti ar 12 m garumu kravas automašīnām. Klientam nepieciešams informēt mūs par iespēju piegādāt ar kravas automašīnu.

8. kad mucas tiek piegādāti, klientam ir rūpēties par to, kā izkraut vanna. Tā varētu veikt 3-5 personām (tas ir atkarīgs no karsto vannu izmēra un svara). Izkraušana Pirts ir iespējams ar celtni.

9. Ja klients nav iespēja izlādēt pats, viņam ir nepieciešams, lai informētu mūs. Ir iespēja piegādāt karstu vannu ar pacēlāju, bet tas maksās papildus (100-200 Eur)

10. Pēc tam, kad piegādes klientam, tikai nepieciešams, lai izkravāt burbuļvanna, ja karstā baļļa ir ar ārējo krāsni vienkārši pievienojiet to un varētu izmantot, un ir liels laiks!

Iespējamie preču piegādes veidi:

Piegāde ir atkarīga no tā, kā vadītājs un klients piekrīt:
• Mēs rūpējamies par transportēšanas karsta vanna / pirts.
• Klientu rūpēties par transportu.

Lai iegūtu precīzāku informāciju un/vai uzzinātu citus nosacījumus, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Mēs piegādājam mūsu produkciju pilnībā samontēts: