plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas

Plastmasas vanna ar lapegles koka apdari

Norāde: 24

€1600,00

Plastmasas (polipropilēna) lapegles karstā baļļa ir kubls, kura iekšējā daļa ir pilnībā izgatavota no polipropilēna (propilēna) vai tautā saukta par plastmasas materiālu, un ārēji apstrādāta profesionāli apstrādāta lapegles koks. Šāda veida karstā vanna jau sen ir ieguvusi vadošo pozīciju pasaules tirgos, pateicoties pozitīvajām īpašībām salīdzinājumā ar cietajiem koka radiniekiem. Pasūtot mūsu e-pastu Veikalā jūs varat izvēlēties no trim polipropilēna krāsām (melna, pelēka-krēmīga, zila) un līdz septiņiem dažāda diametra toveriem ar iekšējo vai ārējo plīti, malku vai malku kurināmo plīti, kā arī vannas logā iebūvētu speciālu elektrisko vadības paneli un tādējādi ērti vadāmu sildītāju, skursteni. ar vai bez karstuma aizsardzības, kā arī tādas ekstras kā četru veidu soli un četru veidu ērtas kāpnes, kā arī LED apgaismojums un gaisa burbuļu un ūdens masāžas (džakuzi) sistēmas, kā arī citi piederumi un papildierīces. Mēs varam krāsot jūsu izvēli jebkurā krāsā, trīs reizes piesūcināt un izvēlēties citus atribūtus pēc jūsu individuālās izvēles (individuāliem pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums ar norādītajiem kontaktiem).

Kas ir polipropilēns (propilēns)?

Tā ir ķīmiski izturīga, stingra strukturālā plastmasa ar labām dialektriskajām īpašībām. Salīdzinot ar citām plastmasām, tā ir viena no vieglākajām plastmasām un nepagrūst ūdenī, jo tās blīvums ir 0,92 g / cm3.

Īpašības:

Izturīgs pret skābēm, sārmiem, koroziju;
Neuzsūc mitrumu, viegli vārās;
Nekaitīgs, higiēnisks, var tikt izmantots saskarē ar pārtiku un dzeramo ūdeni;
PP ar UV aizsardzību, izturīgs pret atmosfēras iedarbību, kas nodrošina izturību, ja to lieto ārpus telpām;
Krāsa - dabiska (bālgans), gaiši pelēka (RAL 7032), melna, gaiši zila, balta un citas.

Specifikācijas:

Blīvums - 0,92g / cm3; špakteles - 0,7 g / cm 3;
Darba temperatūra - polipropilēna kopolimērs (PP-C) -30 ÷ +90 oC;
Darba temperatūra - polipropilēna homopolimērs (PP-H) 0 ÷ +100 oC;

Pielietojums:

Polipropilēnu visplašāk izmanto ūdens attīrīšanas iekārtu, cisternu, peldbaseinu, āra karsto vannu, ūdens slidkalniņu, ķīmisko tvertņu, elektrolīzes vannu, ventilācijas sistēmu, vairogu, starpsienu, plauktu ražošanā. Atkarībā no polipropilēna veida tiek ražoti medicīnas instrumentu statīvi, komerciāls aprīkojums, ortopēdiskie un citi izstrādājumi.

Kāpēc plastmasas karstā baļļa?

Plastmasas vannu uzturēšanai ir skaidras priekšrocības salīdzinājumā ar koka kubli. Tie satur daudz mazāk baktēriju, un tos ir viegli tīrīt, dezinficēt un ilgstoši atstājot vannus bez ūdens, nebaidoties no pārkaršanas un sadalīšanās. Tas attiecas gan uz aukstāko ziemu, gan uz karstāko vasaru.

Mūsu profesionālie un pieredzējušie amatnieki ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi karstu vannu un saunu ražošanā ražos visaugstākās kvalitātes plastikāta kublu ar lapegles koka apdari, ko varēsit baudīt ziemā un vasarā. Pēc ūdens novadīšanas pirms atkārtotas uzpildes jūs iegādāsities karstu kublu, kuram nepieciešama tikai 5 minūšu ilga apkope.

Kubla dekorēšanai izmantojam tikai augstākās kvalitātes lapegles koksni. Augstākā kvalitāte nozīmē, ka koksne ir cieta, izturīga, pareizi žāvēta un bez zariem un saknēm. Tā ir kvalitātes garantija. Mēs esam ražotāji, nevis tālākpārdevēji, tāpēc mēs esam atbildīgi par visu mūsu produktu kvalitāti un nodrošinām 2 gadu garantiju. Tādēļ jūs jutīsities ērti un droši ar jebkuru no mūsu produktiem.

Pirms pērkat karstu vannu, jums vienkārši jāizvēlas vieta un jāizlemj, cik cilvēku to izmantos. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs pieņemt lēmumu:

Pirmkārt un galvenokārt, lai izveidotu karstu vannu, ir nepieciešams gluds pamats - zāliens, terase vai cita līdzena virsma.

Otrkārt, ja koka vanna ir uzstādīta telpās, ir jāpārliecinās, ka istaba tiek pastāvīgi vēdināta arī tad, ja vanna netiek izmantota. Ieteicams, lai koksnes apdare (egle, ozols, lapegle) ilgāk paliktu estētiski nemainīga (tas neattiecas uz termokoku, jo tas ir izturīgs pret jebkādu mitrumu).

16 produktu tajā pat kategorijā: